10 Nisan 2010 Cumartesi

İsveç'te AGH...vize,eğitimler, AGH ve sonrası

"İnsan doğal olarak hayatında bazi rutinlerin olmasından hoşlanıyor. Bu rutinler cok olmadığı sürece hayata değerde katıyorlar. Benimde şimdi bazı rutin buluşmalarım oluşmaya başladı. Ne de olsa İsveç'te olmasa da Uppsala'da yeniyiz." http://pelatros.blogspot.com/
2006 yılında "BAŞLIYORUZ" başlığıyla ilk merhabasını demiş Onur Ahmet Teke. İsveç'e gidecek olmasından dolayı AGH'sine dair birçok süreci bloğunda paylaşmış ve AGH sonrasında yaşamaya devam ettiği İsveç'ten anılarını paylaşmaya devam ediyor Onur Ahmet. Paylaşımlarında vize süreci (ki bu sene biz de bir gönüllümüz İsveç sürecini yaşadık ve gerçekten beklediğimizden çok uzun sürdü), eğitimleri, gönüllü hizmeti ve bir çok hikayeyi içinde bulunacağınız çok renkli kendisine has bir blog olmuş.

Biz okurken çok keyif aldık ve siz sevgili takipçilerimizin de keyif alacağını düşündük. Şu an İsveç'ta AGH yapanalar, yapacak olanlar ve yapmayı planlayanlar için gerçekten çok iyi bir kaynak.

Onur Ahmet Teke'ye hem paylaşımı için hem de paylaşmamıza destek verdiği için çok teşekkür ederiz. Mümkün olduğunca AGH hikayelerini ve AGH ile ilgili blogları bu sayfada sizlerle paylaşmayı umuyoruz.

Onur Ahmet Teke'nin "İsveç'te Yaşam" adlı blog sayfasına ulaşmak için http://pelatros.blogspot.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder